Kāpēc svīst pakešu logi un ko darīt?

PVC logi ir populāra izvēle mūsdienu māju īpašniekiem, jo tie ir energoefektīvi, izturīgi un viegli kopjami. Tomēr dažreiz PVC logi var radīt problēmas, no kurām viena ir logu aizsvīšana. Šajā rakstā mēs apskatīsim iemeslus, kāpēc svīst pakešu logi, un kā to novērst.

kāpēc svīst pakešu logi

PVC logu svīšanas cēloņi

Viens no galvenajiem plastmasas logu svīšanas iemesliem ir augsts iekštelpu mitrums. Ja āra temperatūra ir zema un iekštelpu mitrums ir augsts, uz logu virsmas var kondensēties ūdens. Tas var notikt, piemēram, vannas istabā, virtuvē vai izmantojot gaisa mitrinātājus.

Vēl viens logu svīšanas iemesls var būt nepietiekama telpas ventilācija. Ja telpā nav pietiekami daudz svaiga gaisa, var palielināties mitrums, kas noved pie kondensāta veidošanās uz logu virsmas.

Kā novērst logu svīšanu?

Viens veids, kā cīnīties ar plastikāta logu svīšanu, ir ventilācijas sistēmas ierīkošana. Laba ventilācija palīdz samazināt iekštelpu mitrumu un novērš kondensāta veidošanos uz logu virsmām.

Vēl viens veids ir uzstādīt stikla pakešu ar uzlabotu siltumizolāciju un aizsardzību pret kondensāciju. Šādiem stikla paketēm ir augstāka termiskā aizsardzība un tie novērš kondensāta veidošanos uz logu virsmas.

Ir svarīgi arī pareizi vēdināt telpu. Bieža ventilācija palīdz samazināt iekštelpu mitrumu un novērš kondensāta veidošanos uz logu virsmas.

Ja logu svīšanas cēlonis ir saistīts ar nekvalitatīviem stikla pakešu logiem vai bojātu loga profilu, var būt nepieciešama nomaiņa pret kvalitatīvākiem materiāliem.

Vienmēr jāatceras, ka svīstoši logi var izraisīt pelējuma un pelējuma parādīšanos telpā, kas var negatīvi ietekmēt iedzīvotāju veselību. Tāpēc, ja sastopaties ar šo problēmu, jāzvana «Logi Jums» pa tālruni +371 27708626 un jāveic pasākumi, lai pēc iespējas ātrāk novērstu svīšanas logus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

− 3 = 2