Gatavas PVC durvis

Uzņēmums “Logi Jums” ir gatavs piedāvāt Jums plašu augstas kvalitātes PVC ieejas durvju klāstu, kas ir ideāli piemērotas Jūsu mājai, birojam vai veikalam.

Ko jūs iegūstat, izvēloties mūsu gatavās PVC ieejas durvis? Pirmkārt, uzlabotas siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašības. Mēs piedāvājam durvis, kas ne tikai efektīvi saglabā siltumu Jūsu telpā, bet arī palīdz novērst lieko troksni no ārpuses. Tāpat mūsu durvis apvieno funkcionalitāti un pievilcīgu dizainu, radot harmonisku atmosfēru jūsu interjerā.

Drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs aprīkojam savas plastmasas durvis ar uzticamiem bloķēšanas mehānismiem, kas nodrošina pilnīgu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi. Varat būt drošs, ka jūsu māja vai birojs būs droši aizsargāti.

Mēs sadarbojamies tikai ar vadošajiem profilu un furnitūras ražotājiem, lai piedāvātu Jums augstākās kvalitātes durvis. Mūsu pieredzējušo speciālistu komanda palīdzēs jums izvēlēties ideālo plastikāta durvju modeli, ņemot vērā visas jūsu prasības un vēlmes. Mēs esam tiecamies uz jūsu pilnīgu apmierinātību un garantējam profesionālu apkalpošanu un individuālu pieeju.

Bet tas vēl nav viss. Mēs piedāvājam profesionālus plastmasas durvju uzstādīšanas pakalpojumus. Mūsu kvalificētie montētāji garantē ātru un kvalitatīvu uzstādīšanu, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu izmantot savas jaunās durvis.

Nepalaidiet garām iespēju iegādāties gatavas plastmasas ārdurvis par izdevīgu cenu. Zvaniet mums tūlīt pa tālruni +371 27708626 un saņemiet precīzu informāciju par gatavo plastmasas durvju pieejamību noliktavā.

входные пластиковые двери пвх

Ieejas PVC durvis

входные пластиковые двери с боковой витриной

Ieejas PVC durvis ar sānu logu

входные пластиковые двери с верхней витриной

Ieejas PVC durvis ar augšējo logu

Входные пластиковые двери с 1 боковой и 1 верхней витринами

Ieejas PVC durvis ar 1 sānu un 1 augšējo logiem

входные пластиковые двери с 2 боковыми витринами

Ieejas PVC durvis ar 2 sānu logiem

входные пластиковые двери с 2 боковыми и 1 верхней витринами

Ieejas PVC durvis ar 2 sānu un 1 augšējo logiem