Rullo kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas vienkāršību, skaistumu un ekonomiju. Rullo-kasešu žalūzijas ir piemērotas plastmasas, koka un alumīnija logiem, durvīm ar stiklu. Tos var viegli un ātri uzstādīt uz jebkura veida logiem.

Rullo-kasešu žalūzijas tiek uzstādītas atsevišķi uz katras loga vērtnes, kas nodrošina maksimālu efektivitāti un funkcionalitāti. Pateicoties milzīgajai audumu izvēlei, kasešu žalūzijas viegli harmonizējas ar jebkuru interjeru, piešķirot tam eleganci un komfortu. Necaurspīdīgi ‘black-out’ audumi palīdz pilnībā aptumšot telpu, radot mājīgu un komfortablu atmosfēru atpūtai un darbam.

Netērējiet laiku, meklējot perfektas žalūzijas. Rullo-kasešu žalūzijas ir vienkāršs, skaists un lēts risinājums, kas pārvērtīs jūsu māju par ideālu vietu dzīvošanai un atpūtai.

Sazināties ar mums
  Rullo žalūziju audeklu krāsojums ir ļoti daudzveidīgs. Tāpēc, ja esat izlēmuši par labu šim risinājumam, varat būt droši, ka rullo žalūzijas ir iespēja brīnišķīgi uzlabot savu interjeru, radot unikālu dizainu savam mājoklim.

  • Žalūziju uzmērīšanas pakalpojuma izsaukšana, veicot pasūtījumu, ir bez maksas.
  • Uzmērītājam būs katalogs ar vairāk par 500 audumu tekstūru un toņu paraugiem.
  • Ar sistēmu paraugiem iespējams iepazīties birojā.
  • Žalūziju montāža: 1 logs – 7 EUR.
  ZVANĪT