Lodžiju siltā iestiklošana

Lodžija ir brīnišķīga vieta, kur varat baudīt svaigu gaisu, vērot dabu un pavadīt laiku mājīgā atmosfērā. Tomēr, lai lodžiju izmantotu visu gadu, ir nepieciešams nodrošināt to ar siltumizolāciju.

Lodžiju un balkonu siltā iestiklošana ir ne tikai veids, kā izveidot ērtu telpu, bet arī ietaupīt apkurei. Viena no galvenajām siltā stiklojuma priekšrocībām ir siltuma saglabāšana telpās.

lodžiju siltā iestiklošana

Siltā stiklojuma priekšrocības

  • Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izmantot materiālus, kas novērš siltuma zudumus un nodrošina vienmērīgu siltumenerģijas sadali. Tas ir īpaši svarīgi gada aukstajos mēnešos.
  • Vēl viens svarīgs lodžijas siltā stiklojuma aspekts ir aizsardzība pret ārējām atmosfēras ietekmēm un troksni. Augstas kvalitātes stikla paketes nodrošina uzticamu aizsardzību pret vēju, lietu un sniega iedarbību, radot komfortablus apstākļus.
  • Siltais stiklojums ļauj izmantot lodžiju kā papildu telpu, piemēram, atpūtas telpu vai biroju. Izolētajā lodžijā var novietot mēbeles, interjera priekšmetus un citas lietas.
  • Stiklojums un izolācija var pagarināt lodžijas kalpošanas laiku un samazināt kapitālā remonta izmaksas.

Pasūtiet lodžiju iestiklošanu

Ja vēlaties uz savas lodžijas izveidot mājīgu un siltu telpu, sazinieties ar LOGI JUMS. Mūsu uzņēmums sniedz pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no lodžiju iestiklošana projekta izstrādes un saskaņošanas līdz labāko apdares materiālu izvēlei.

Parūpējies par savu mājas komfortu jau tagad! Siltais stiklojums padarīs lodžijas telpu piemērotu dzīvošanai jebkurā gadalaikā

Lai saņemtu konsultāciju un veiktu pasūtījumu, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 27708626.