PVC logu izgatavošana un uzstādīšana

Mēs vēlamies Jums dot labāko, tā kļūstot par labākajiem!

Uzņēmums “Logi Jums” uzsāka PVC logu pārdošanu 2013.gadā.

Uzņēmuma galvenie darbības principi: mūsu klientu vēlmju pilnīga apmierināšana pēc plastikāta logu pasūtījuma fakta, pēc to piegādes un uzstādīšanas. Mums ir augstas kvalitātes produkti, serviss un īsākie pakalpojuma izpildes termiņi.

Uzņēmums strādā, lai pēc iespējas uz maksimumu apmierinātu klienta vēlmes, tā iekarojot reputāciju ar profesionālu darba rezultātu, līdz ar to vairojot pasūtījumus un palielinot tirgus daļu.

Pateicoties uzņēmuma godprātīgai attieksmei pret darbu un saistību izpildei, vairums jauno klientu vēršas pie mums pēc citu pasūtītāju, kuri jau kļuvuši par mūsu klientiem, rekomendācijām.

Mums ir milzīga vēlme būt labākajiem savā nozarē! Uz mums var paļauties, jo būvējam savu vārdu, tas ir, paši sevi. Mēs nemetam vārdus vējā, – ko apsolām, to izpildām

Jums sniedzam bezmaksas piedāvājuma sagatavošanu un izmaksu aprēķinus – izskatīsim Jūsu konkrēto situāciju, veiksim uzmērīšanu un nokonsultēsim par labāko risinājumu. Izvēlieties to, kas Jums vislabāk patīk, – radiet un uzlabojiet savu mājokli, īstenojiet komfortu, siltumu un ērtības Savā mājā, bet mēs ar prieku Jums palīdzēsim.

Mūsu uzņēmums sadarbojas tikai ar piegādātājiem, kas ar savām logu sistēmām atbilst visiem praktiskuma, drošības un kvalitātes standartiem.

Sniedzam 5 gadu garantiju visu veidu mūsu piedāvātajiem profiliem, 3 gadu garantiju stikla paketēm un 2 gadu garantiju montāžas darbiem.