PVC biroja starpsienas

Biroja starpsienas no PVC profila VEKA

Plastikāta starpsiena ir rāmis, kas izgatavots no PVC profila (ierasti trīskameru), kuru piepilda ar vienkameru stikla paketi, dubulto stikla paketi vai sendvičtipa paneli.

Plastikāta starpsienas atkarībā no konstrukcijas un pildvielas ir dažāda veida. Starpsienas mēdz būt pārvietojamas, bīdāmas, veramas un kombinētas.
Starpsienu veida izvēle ir atkarīga no pasūtītāja vēlmēm, kā arī no biroja interjera.

PVC durvis iespējams uzstādīt kā vienu vai divu vērtņu, caurspīdīgas vai necaurspīdīgas. Durvis tiek izgatavotas identiskā tonī un ar to pašu pildījumu, kas izmantots pamata starpsienai.

VEKA plastikāta starpsienas ir estētiskas, tām piemīt augstas stingrības pakāpe un tās ideāli pilda atsevišķu telpu skaņas izolācijas funkciju.

Ar PVC starpsienu palīdzību tiek īstenota ofisa telpu zonēšana labvēlīgas darba atmosfēras radīšanai.

PVC starpsienas ir eleganta un svarīga interjera detaļa, kas vienlīdz apvieno funkcionālas un dekoratīvas īpašības. Plastikāta starpsienas, neiejaucoties esošā biroja telpu plānojumā, ļauj nodalīt darba zonas un izveidot atsevišķus kabinetus ar labu trokšņu izolāciju.

Pateicoties VEKA plastikāta konstrukciju elegancei, starpsienu var montēt jebkurā leņķī un jebkuras konfigurācijas telpās, un, pateicoties kvalitatīvu materiālu izmantošanai un daudzveidīgajai krāsu toņu paletei, tās viegli iekļaujas jebkurā interjerā.

Ar plastikāta starpsienu palīdzību birojs ir viegli un efektīvi sadalīts darba zonās, vizuāli nesamazinot telpas apjomu. Ar šādu biroja aprīkojumu viegli radīt lietišķu darba atmosfēru.

VEKA plastikāta starpsienas izceļas ar augstām skaņas izolācijas un stiprības īpašībām. Konstruktīvās starpsienu iezīmes ļauj tās veidot visdažādākajos stilos.

Plastikāta starpsienu īpašības:

  • piemīt ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar parastām sienām;
  • viegli uzstādīt, neprasa īpašu aprūpi;
  • ērti lietojamas;
  • ievērojami samazina trokšņu līmeni;
  • piešķir telpai mājīgumu un komfortu;
  • laika gaitā nemaina krāsas toni un profila struktūru;
  • ekspluatācijā izturīgas un drošas.

Pasūtīt PVC starpsienas

Izgatavošanā izmantojam vadošo ražotāju detaļas un profilus, – aizpildiet veidlapu un mēs piedāvāsim labāko variantu par zemāko cenu.