Stikla paketes

Stikla paketes ir neaizvietojams elements, lai radītu mājīgumu un energoefektivitāti jūsu mājoklī. Uzņēmums “Logi Jums” specializējas stikla pakešu izgatavošanā, nodrošinot augstāko kvalitāti un modernus dizaina risinājumus.

Mūsu stikla paketes ir izgatavotas, lai nodrošinātu optimālu siltuma un skaņas izolāciju, vienlaikus radot estētisku dizaina vērtību. Tās aizsargā jūsu mājokli no aukstuma un siltuma zaudējumiem, kā arī mazina trokšņu ietekmi no ārpuses. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet baudīt komfortu visos gadalaikos, samazinot enerģijas rēķinus.

Dubultā stikla pakete

Šī pakete ir vispopulārākais stiklojuma veids mūsdienu logos. Tā ir pildīta ar argonu, kam ir ievērojami labākas siltumizolācijas īpašības par gaisu.

  • Laba siltumizolācija
  • Skaņas izolācija, – aizsardzība pret troksni

stikla paketes biezums: no 24mm – 36mm
stikla paketes siltumvadītspējas koeficients – Ug=1,1 W/m2K

Pasūtīt

Trīskāršā stikla pakete

Trīskāršā pakete paredzēta tiem, kam būtiski nodrošināties ar siltumizolāciju ekstremālos apstākļos. Trešais stikls dabiski palielina starpstiklu telpu, tā uzlabojot termoizolācijas slāni.

  • Efektīva siltuma izmantošana
  • Vēl labāka skaņas izolācija, aizsardzība pret troksni

    stikla paketes biezums: no 44mm – 48mm
    stikla paketes siltumvadītspējas koeficients – U=0,5 W/m2K

    Pasūtīt

Matēts stikls

Mūsu matētie stikli ar ornamentiem piešķirs jūsu interjeram izsmalcinātību, stilu un pievilcību. Mēs piedāvājam plašu ornamentu izvēli, kas pārvērš parastu stiklu par mākslas darbu.

Stikla paketes nomaiņa

Neatliekiet stikla pakešu maiņu uz vēlāku laiku! Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un uzzinātu vairāk par mūsu stikla paketes iespējām. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums radīt ērtības, mājīgumu un enerģijas efektivitāti jūsu mājoklī ar mūsu augstas kvalitātes stikla paketēm.