Akcijas un atlaides logiem

 

pvc logi akcija

Uzņēmums “Logi Jums” ir uzticams partneris tiem, kam svarīga kvalitāte un ekonomija. Mūsu plastikāta logi apvieno augstu siltumizolāciju, drošu aizsardzību pret troksni un izturību. Pateicoties progresīvu tehnoloģiju un kvalitatīvu materiālu izmantošanai, mūsu logi saglabāsies uzticami un stilīgi vēl daudzus gadus.

Logi par labu cenu

Atlaides plastikāta logiem no “Logi Jums” ir unikāla iespēja bez pārmaksas atjaunināt sava mājokļa interjeru. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un papildu reklāmas atlaides.

Pieejamas dažādas krāsas

Mēs saprotam, ka katrā mājā ir unikāls telpas veidojums. Tāpēc mūsu plastikāta logi ir pieejami dažādās krāsās un stilās. Jūs varēsiet izvēlēties logus, kas ideāli saskan ar jūsu mājas interjeru, radot harmonijas un komforta atmosfēru.

Logu un durvju ražotāja garantija

Pērkot pie mums logus, jūs saņemat ne tikai kvalitatīvu preci, bet arī garantiju ilgam kalpošanas laikam. Mēs esam pārliecināti par mūsu izstrādājumu uzticamību un piedāvājam garantiju, kas ļauj jums justies mierīgi par savas mājas nākotni.

Nepalaidiet garām iespēju atjaunot savu mājokli! Atlaides plastikāta logiem ir reāla iespēja izveidot siltu un mājīgu māju par izdevīgu cenu. Sazinieties ar mums pa tālruni: +371 27708626. Mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem, palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un organizēs logu uzstādīšanas procesu Jums ērtākajā laikā.

Mūsu logi ir jūsu ceļš uz komfortu un enerģijas taupīšanu!