Decco 71 pvc logi

Decco 71 – ir profesionāla profila sistēma, kas izmanto modernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un efektivitāti jūsu mājokļa vai uzņēmuma logu un durvju konstrukcijās.

Decco 71 ir izgatavota no augstas kvalitātes PVC, kas nodrošina izturību un ilgmūžību. Šīs profila sistēmas izmantošana ļauj jums izveidot modernu un stilīgu dizainu, kas harmonizēs ar jebkura veida interjeru vai eksterjeru.

Viena no Decco 71 galvenajām priekšrocībām ir tās izcilās siltumizolācijas īpašības. Tās nodrošina labu termiskās stabilitātes līmeni, kas ļauj ietaupīt enerģiju un samazināt apkures un dzesēšanas izmaksas. Tas ir svarīgi, lai radītu komfortu un videi draudzīgu dzīvesvietu vai darba vietu.

Tas nav tikai izturīgs un funkcionāls, bet arī drošs. Decco 71 ir aprīkots ar modernām drošības funkcijām, kas nodrošina aizsardzību pret nelūgtiem ciemiņiem un ienaidniekiem. Tādējādi jūs varat justies droši un mierīgi savā mājā vai uzņēmumā.

Decco 71 profila sistēma ir ideāla izvēle, lai radītu ilgtspējīgu un modernu vidi savā mājoklī vai uzņēmumā. Tā nodrošina augstas kvalitātes logus un durvis, kas ir estētiski pievilcīgas un funkcionalitāti savieno ar energoefektivitāti un drošību.

Ja jūs vēlaties uzlabot savu mājokli vai biznesu ar kvalitatīvu un uzticamu profila sistēmu, Decco 71 ir izvēle, kas jums nešķietami apmierinās visus prasības un vajadzības.

окна decco
окна decco 71

DECCO 71

  • 6 kameru profila sistēma ar 70 mm platumu
  • Iespēja izmantot rāmi ar uzstādīšanas platumu 81 mm
  • A klases profils, atbilstošs PN-EN 12608:-1:2016-04 standartiem
  • Ir iespējams izmantot dažāda veida stikla paketes: 24 mm – 44 mm Uw = 0.86 W/m2K *
  • Lieliska siltumizolācija šai profilu klasei – Uf 1.2 Wm2/K
  • Furnitūra – Siegenia Titan

Videi draudzīgi logi

Materiāli, kas tiek izmantoti Decco 71 profila ražošanā, atbilst augstiem vides drošības standartiem. Tas nozīmē, ka tie nesatur kaitīgas vielas, to izmantošana nerada kaitējumu vides videi un nav bīstama veselībai.

Lai iegūtu vairāk informācijas par inovatīvo Decco 71 profilu sistēmu, sazinieties ar «Logi Jums» pa tālruni: +371 27708626.